BURAK AMBALAJ A.Ş, 30 YILI AŞAN TECRÜBE…

Burak Ambalaj, ülkemizin çeyrek asrı aşmış Ambalaj Sanayinde faaliyet gösteren üretici bir kuruluşudur. Ülkemizde Ambalaj Sanayinin geçirdiği değişimler içerisinde firmanın yenilikçi felsefesi doğrultusunda sektördeki yerini her zaman korumuştur.
Firmanın sektöre oluklu mukavva, koli ve kutu üretimi ile başladığı bilinmekle birlikte zaman içerisinde Burak Ambalaj A.Ş ve tüm pazar tarafından görülmüştür ki; ambalaj sadece ürünü korumak, bir yerden bir yere hasarsız taşımak, depolamak veya paketlemek için değil; pazarlamada da bir etkendir. Buradan yola çıkarak ambalaj sektöründe ofset teknolojisi ile oluklu mukavvayı bir arada kullanan ilklerden olmuştur.

Şu anda Hadımköy Arnavutköy-İstanbul’da 10000m2 kapalı alanda çok farklı müşteri profillerine hizmet eden entegre bir ambalaj üretim tesisiyle varlığını devam ettirmektedir.

Kurumsal amaçlarını “geçmişte olduğu gibi inandığımız ve ürettiklerimizle kendimize inandırdığımız dostlarımızla yolumuza devam etmektir. Amatör ruhumuz ilk günkü gibi devam etmekte, profesyonel kadrolarımıza güç ve çalışma azmi vermektedir.” hedefi ile açıklamakta, üretim hedeflerini ise “Tecrübelerimizle teknolojiyi kullanarak hizmetimizi en yüksek verimlilikle devam ettirmek inandığımız doğrularımızdır.” prensibi ile belirtmekteler.

Ortaklarımız sivil toplum kuruluşlarında sosyal ve mesleki birikimlerini, tecrübelerini aktif katılım ile paylaşmaktadırlar.

Burak Ambalaj A.Ş. insan kaynakları politikası açısından mesleki eğitimini almış personel ile çalışma gayretindedir. Bu bağlamda mesleki eğitime destek vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Burak Ambalaj A.Ş. ambalaj sektöründe ülkemizin ve bölgesinin önde gelen kuruluşlarından olmak vizyonu ile “TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI DOĞRULTUSUNDA EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ ADALETLİ FİYATLARA MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİNİ MERKEZE ALARAK, ZAMANINDA ÜRETMEK VE MÜŞTERİLERİMİZE ÜRETTİKLERİMİZLE DEĞER KATARAK HİZMET VERMEK” misyonunu benimseyerek çeyrek asrı aşan tecrübesi ile yoluna devam etmektedir.